Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
29 квітня 2022
28 квітня 2022
Всесвітній день охорони праці
27 квітня 2022
Перша психологічна допомога дітям при гострому стресі (1/2)Діти 👫 інакше реагують на #гострий_стрес , на відміну від нас . Тим більше, дуже важливо враховувати вікові особливості та власну здатність допомогти дитині - є ви батьками, опікунами, бабусями-дідусями чи просто дорослими, які можуть стати дитині опорою, і є поряд в критичний момент
26 квітня 2022
26 квітня в Україні відзначають 36-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС.
Ця подія, яку згодом назвали трагедією ХХ століття, стала величезною техногенною катастрофою. Тоді під час вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався великий викид радіоактивних речовин у довкілля. Сила вибуху прирівнювалася до 500 бомб - таких, що колись були скинуті на Хіросіму.
26 квітня 1986 року о 1.23 ночі серія вибухів зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Невдале випробування реактора вилилося у катастрофу. Цілком ліквідувати пожежу вдалося лише 10 травня.
Протягом п'ятнадцяти днів в атмосферу було викинуто 50 мегакюрі ядерного палива. Радіоактивна хмара накрила головним чином три країни: Україну, Білорусь та Росію.
Евакуація почалася лише на другий день, оскільки радянська влада приховала катастрофу. Лише за 36 годин після катастрофи було евакуйовано майже п'ятдесят тисяч людей.
Вони взяли із собою тільки найнеобхідніше, в основному, лише документи, їм пообіцяли, що вони повернуться додому протягом двох чи трьох днів. Проте ніхто з них сюди не повернувся. Загалом було евакуйовано 115 тисяч людей із Прип'яті та навколишніх поселень.
Цьогоріч Чорнобильська трагедія набула нової актуальності через вторгнення військ Росії в Україну та воєнні дії біля атомних електростанцій, які вже назвали "ядерним тероризмом".
Інтерактивна вправа.
25 квітня 2022
24 квітня 2022
З Великоднем!
22 квітня 2022
21 квітня 2022
Чистий четвер 21квітня 2022 року.
20 квітня 2022
19 квітня 2022
18 квітня 2022
17 квітня 2022
16 квітня - День довкілля
День Довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища.
Сучасний спосіб життя приніс великі побутові зручності разом з глобальною проблемою: ми продукуємо величезну масу відходів, які не розкладаються. Велика частина з яких - пакування продуктів. І лише невеликий відсоток пластику ми здатні повторно переробити. Кожна людина залишає після себе приблизно двісті кілограмів сміття на рік. Ми не відчуваємо цього і нам важко пов’язати особистий вплив на довкілля з підвищенням температури й забрудненням води та повітря. Вплив споживання на довкілля можна пом’якшити через переміщення попиту від категорій споживання з більш високим рівнем впливу до категорій з меншим впливом, тобто через зміну традиційних підходів до споживання на сталі підходи.
Як навчати дітей молодшого віку правил мінної безпеки. Поради.
У цьому вам допоможе тематичний мультик — він знайомить дітей із небезпечними предметами, такими як міни та боєприпаси, та показує місця, де вони можуть бути. А найголовніше навчає правилам, як діяти, якщо вони побачили такий предмет або інший підозрілий.
День пожежної охорони.
Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників. День пожежної охорони був затверджений указом Президента № 555 в 2013 році.
15 квітня 2022
14 квітня 2022
Проєкт "Мамо, я бачу війну"
12 квітня 2022
12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики.
У 2011 році на Генеральній Асамблеї ООН було прийнято рішення відзначати Міжнародний день польоту людини в космос щорічно 12 квітня в пам'ять про дату польоту Юрія Гагаріна на кораблі "Восток-1", який він здійснив у 1961 році. У сучасній Україні 12 квітня відзначається як День співробітників ракетно-космічної галузі України.
Перший політ людини у космічний простір. Ця епохальна подія в історії людства стала можливою завдяки видатному українцеві Сергію Корольову – головному конструктору перших ракетно-космічних систем, основоположнику практичної космонавтики у світі. Ілон Маск під час розмови з родиною Корольова назвав українського академіка «одним з найкращих». Відповідно до Постанови Верховної Ради України цьогоріч планується капітально відремонтувати в Житомирі Національний музей космонавтики ім. С. П. Корольова.
Цьогоріч також виповнилося б 71 рік із дня народження першого і поки єдиного космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. До цієї пам’ятної дати світ побачила «космічна» банкнота, було створено меморіал Леоніду Каденюку, а також планується зняти фільм про космонавта.
Я вітаю усіх мешканців України зі Всесвітнім днем космонавтики, адже це свято польоту, свято слави і успіху людини, яка підкорила космос. Колись Юрій Гагарін говорив, що наша планета прекрасна. Тож щиро зичу, щоб на цій найпрекраснішій планеті кожен з нас відчував себе найщасливішою людиною. Давайте, долаючи тернії, будемо прагнути зірок успіху, здійснювати вдалі польоти за кожною своєю мрією!
Нехай усе неможливе стане можливим!
Миру і процвітання Землі!»
11 квітня 2022
Міжнародний день звільнення в*язнів фашистських концтаборів
11 квітня весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах.
Цю дату згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН було
встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання
в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд.
Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов з його
воріт із сумно відомим написом “Jedem das Seine” –
“Кожному своє”.
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів
— це день, коли ми вшановуємо подвиг борців
антифашистського опору, висловлюємо повагу старшому
поколінню, на долю якого випали неймовірні муки і
страждання.
Уклонімося мужності та світлій пам’яті людей, чиї життя
несправедливо обірвалися за колючим дротом концтабору.
Наш праведний обов’язок – пам’ятати про борців
антифашистського опору задля збереження історичної
пам’яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала
життя мільйонів людей, загиблих у нацистських
концтаборах.
09 квітня 2022
Як пережити кризу та зберегти спокій
Міністерство охорони здоров’я України опублікувало низку рекомендацій щодо того, як діяти під час кризових станів.
07 квітня 2022
Всесвітній день здоров*я
7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров*я, який було започатковано не честь створення, а точніше - прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров*я (ВООЗ)
у 1948 році.